Наші послуги

Терапевтична стоматологія

Спеціалісти нашої клініки проводять лікування карієсу та його ускладнень тільки сучасними матеріалами. Використання широкого спектру матеріалів допомагає досягти високих естетичних результатів. Такі важкі процедури як лікування корневих каналів зуба потребують від лікаря високої кваліфікації та спеціальних мануальних навичок. Лікарі нашої клініки працюють на високому професійному рівні із використанням сучасного обладнання провідних світових виробників.

За відсутності карієсу ми рекомендуємо регулярно (2 рази на рік) відвідувати лікаря-терапевта для профілактичного огляду та процедур. Це дозволить запобігти виникненню проблем із зубами або ж вчасно їх виявити, а в майбутньому зекономити ваш час та гроші на лікування.


Естетична стоматологія

Гарна посмішка дуже важлива, адже це одна з найперших речей, яку ви помічаєте при зустрічі з людиною. Білосніжна яскрава посмішка завжди допомагає почувати себе більш впевнено і дозволяє справити незабутнє враження на співрозмовника. Але спосіб життя та процеси старіння можуть впливати на колір зубної емалі. Багато речей, які ми робимо кожного дня, сприяють фарбуванню зубів. Це може бути вживання кави, чаю, червоного вина, а також шкідлива звичка – паління. Тому естетична стоматологія сьогодні досить актуальний і розвинутий окремий напрямок.

Наша клініка надає наступні послуги:

 • відбілювання зубів із використанням найкращих матеріалів, представлених на стоматологічному ринку, які дозволяють отримати довготривалі результати та мінімізувати можливі ускладнення;
 • встановлення специфічних накладок на зуби (вінірів) для досягнення ефекту «голлівудської посмішки»;
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта і використання найновітніших матеріалів та методик естетичної стоматології, які дозволяють нам досягти високих естетичних результатів.

Пародонтологія

Захворювання ясен (пародонти, гінгівіт та ін.) є найпоширенішими захворюваннями ротової порожнини. Ранні прояви цих захворювань зустрічаються у більш, ніж 80% населення у віці від 20 до 30 років. Пародонтит призводить до запалення ясен і кістки навколо зубів. Головна причина запалення ясен – зубні відкладення. Якщо їх не видаляти, вони твердіють і перетворюються у зубний камінь. При подальшому розвитку захворювання утворюється зубоясневий карман. Кістка навколо руйнується, і, якщо вчасно не провести лікування, зуби починають хитатися і випадають. Тому необхідно своєчасно видаляти наліт та зубний камінь у спеціаліста.

В нашій клініці для скейлінгу (чищення зубів від зубних відкладень) ми використовуємо:

 • ультразвукові скейлери;
 • повітряно-абразивну систему Air-Flow (EMS);
 • апарат Vector.

Ортопедична стоматологія

Травми, хвороби зубів або ясен можуть призвести до втрати зубів. Крім естетичних недоліків та порушення функції жування у всій зубощелепній системі відбуваються зміни. Головна задача ортопедичної стоматології – відновлення втрачених зубів, а також запобігання руйнування зубів та деформації зубних рядів. Наша клініка пропонує сучасне лікування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

На сьогодні ми надаємо широкий спектр ортопедичних послуг:

 • куксові вкладки;
 • металокерамічні коронки;
 • безметалеві конструкції;
 • мостовидні протези;
 • вініри;
 • бюгельні протези;
 • різноманітні пластмасові пластинчаті протези.

Хірургічна стоматологія

Стоматологічна хірургія асоціюється у більшості з нас із видаленням зубів. Але хірургія пропонує нам багато методів, направлених не тільки на видалення, але й, як не дивно може показатися на перший погляд, відновлення зубів.

В нашій клініці лікарі-хірурги завжди готові надати увесь спектр хірургічних маніпуляцій на самому високому рівні:

 • імплантація зубів;
 • видалення кіст;
 • видалення зубів;
 • нарощення кісткової тканини.

Зубні імплантати

Зубні імплантати є найбільш раціональним способом заміщення відсутніх зубів. З великим успіхом вони застосовуються в сучасній стоматології вже на протязі кількох десятиліть. Дослідження показують, що в ідеальних умовах вони забезпечують до 98% успіху у відновленні зубного ряду. Саме тому ми пропонуємо широкий спектр послуг в сфері імплантології.

В нашій клініці ми використовуємо імплантати від найкращих світових виробників, які зможуть задовольнити найвибагливіші естетичні вимоги наших пацієнтів.

Для досягнення високих естетичних результатів спеціалісти клініки проводять додаткові методи діагностики і відновлення кісткової тканини, які допомагають домогтися чудових результатів, навіть в безнадійних випадках. Застосування нових технологій і сучасних методик підвищує ефективність встановлення імплантатів.

Ортодонтія

Гарна посмішка завжди виглядає привабливо і дає відчуття впевненості при спілкуванні зі співрозмовником. На жаль, не всі мають рівні зуби від природи. Крім неестетичного вигляду, неправильний прикус може стати причиною проблем із травленням. А тому так важлива допомога спеціаліста – лікаря-ортодонта, який виправить викривлення зубного ряду будь-якої складності, використовуючи спеціальні апарати.

В нашій клініці ми керуємося тільки продуманим підходом у виборі ортодонтичних апаратів і методик лікування, а наші лікарі використовують різні ортодонтичні системи, зважаючи на випадок кожного окремого пацієнта.